1. Sitenin tanıtım ve reklamındaki yaklaşımına binaen; Ehl-i Beyt Mektebindeki sadece dini ve bilgi içerikli kitaplar dostlara gönderilmektedir. Dolayısıyla İrfani (tahassüsü), felsefi, edebi, siyasi ve konuyla alakalı olmayan diğer kitapları talep etmeyiniz.

2 . Yanlışlıkla elinize geçen kitaplar varsa, e-mail aracılığıyla siteyle irtibata geçerek bildiriniz.

3 . Dilin seçiminde çok dikkat ediniz, çünkü kitaplar sadece istenilen dilde gönderilecektir.        

4 . İstenilen kitapların bir çoğunun İran dışında basılarak yayınlanmasından ve onların bazılarının İran kitap pazarlarında zorlukla bulunmasından dolayı; sadece ilgi duyduğunuz konuları (örneğin: inanç, mehdiyet, İslam tarihi, ahlak…) bildiriniz.

5. Eğer elinize geçen kitaplar sizleri tatmin etmeyip, eğiliminize uygun kitaplar değilse, onlardan yararlanmadan evde bekletmek şer’i açıdan caiz değildir. Bundan dolayı bu kitaplar, ilgi duyan ve ihtiyaç sahibi kişilere hediye edilmelidir.

6. İstek formuna doğru ve dakik bir şekilde ad ve soyadı yazılmalıdır. Böylelikle posta işlemeleri sırasında her hangi bir sorunla karşılaşılmasın.

7 . Telefon numarası, e-mail adresi ve posta adresinin doğru ve dakik bir biçimde yazılması zorunludur.

8 . Bir defadan fazla kitap gönderilmesi müessesenin imkânında bulunmamaktadır, dolayısıyla yeni isteklere itina edilmeyecektir.  

9 . Kitap isteğinde bulunan şahısın istek mektubunda ilmi kariyerinden, eğitiminden, ülkenin dini durumu ve bölge Şiaları hakkında bilgi vermesi uygun olacaktır.

10 . Kitaplar ulaştıktan sonra kitapların ulaştığına dair açıklamanın yapılması oldukça zorunludur.

11. Kitapları aldıktan sonra görüş, öneri ve eleştirilerinizi bizimle paylaşmanız önemle rica olunur.

buraya tıklayın